Oleme siia kokku  kogunud kõik küsimused alates sellest, millised on vahad, kus neid kasutada kuni selleni, kuidas sa tellimuse kätte saad. Kui aja jooksul tekib küsimusi juurde, siis lisame need siia või esita küsimus kommentaarides.
Kuidas teha kõvavaha väiksemateks tükkideks?
Meie kasutame selleks haamrit. Koputades vahale see puruneb väiksemateks tükkideks. Kui haamer puudub, siis pane vaha plastikkotti ja koputa seda vastu tugevat pinda. Vaha puruneb kergemalt, kui seda hoida mõnda aega jahedas, näiteks külmikus. Säilita vaha näiteks plastikust kaanega karbis, kus seda on hea vajadusel võtta.

Mis vahe on kõvavahal ja padrunvahal (purgivahal)?
Padrunvahad (sama vaha on saadaval ka purgis) on mõeldud suuremate kehapindade depilatsiooniks. Vaha eemaldamiseks tuleb kasutada spetsiaalset paberit, mis enne vaha eemaldamist nahalt kinnitatakse vaha peale. Harley Wax padrunvahad eemaldavad karvad alates 2mm, Padrunvahad on ökonoomsed, nende kulu on väike, kui neid õigesti kasutada. Loomulikult see tähendab teenuse pakkujale väiksemat toodetekulu ja lõppkokkuvõttes omahinda.

Harley Wax kõvavahad on mõeldud väiksemate ja tundlikumate piirkondade depilatsiooniks. Kõvavahade puhul on oluline kasutada depilatsioonieelset õli. Samuti on tähtis, et kõvavaha kantakse nahale õigesti. Ainult see tagab parima tulemuse. Kõvavahade puhul on viidud kliendi valuaisting miinimumini, kuna vaha keerdub ümber karva ning see nakkub nahale minimaalselt. Kõvavaha eemaldab karvad alates 1 mm. Kõvavaha puhul ei ole vaja kasutada vahapaberit, kuna vaha hangub selliselt, et seda on võimalik nahalt eemaldada.

Millal on mõistlik kasutada hübriidvaha?
Sa võid kasutada hübriidvaha kõikides piirkondades, sealhulgas teha sellega bikiini ja kaenlaaluste piirkonda. Ka hübriidvaha nõuab depilatsioonieelse õli kasutamist. Hübriidvaha kulu on väike, kuna seda saab kanda nahale õhukese kihina. Ideaalne lahendus nendele teenuse pakkujatele, kes kasutab vaid õhte vahasoojendajat või kes ei soovi soetada mitut erinevat tüüpi vaha.

Millistel piirkondadel võin kasutada kõvavaha?
Teoorias võid kasutada kõvavaha kõikides piirkondades, kuid eelkõige on see mõeldud tundlikele, väiksematele piirkondadele nagu nägu, kaenlaalused ja bikiini piirkond.

Milline vaha on parim kulmude piirkonnas?
Parim vaha on kõvavaha, kuid kulmu piirkonnas võib kasutada ka hübriidvaha. Kõik oleneb, milline vaha tehnikule on meeltmööda.

Milline peab olema kõvavaha ja hübriidvaha konsistents nahale kandmisel?
Soojendatud vaha peab olema paksu värvi või mee konsistentsiga. Kui võtta vaha spaatlile, siis sa pead olema võimeline seda keerutama käes kaks-kolm korda ilma, et vaha spaatlilt maha jookseks. Kui vaha tilgub spaatlilt maha, on see liiga kuum. Kui keerutamisel tekivad nn niidid, on vaha liiga külm. Kui oled algaja, siis alati testi vaha soojust enne kliendi nahale kandmist oma käe siseküljel.

Millist vaha soovitate tundlikule nahale?
Kõik Harley Wax vahad sobivad tundlikule nahale, kuna tooted on valmistatud kõrgeima kvaliteediga naturaalsetest. Siiski soovitame eelkõige kasutada tundlikul nahal eelkõige titaaniumdioksiidi sisaldavaid vahasid. Titaaniumdioksiid võimaldab õrnemat vaha nahalt eemaldamist. Ühtlasi vähendab see ärritust ja punetust ning niisutab nahka.

Titaaniumdioksiidi sisaldavad vahad on: roosi kõvavaha, šokolaadi kõvavaha, asuleeniga hübriidvaha, roosi padrunvaha ja teepuuõliga purgivaha.

Kas ma võin vaha soojendada mikrolaineahjus?
Jah, kuid ainult kõvavaha ja padrunvaha (purgivaha). Hübriidvaha ei tohi mikrolaineahjus soojendada.

Kas purgivaha võib panna koos plastikust topsiga otse vahasoojendajasse?
Jah, võib, kuid vaha ei tohi soojendada kõrgemal teperatuuril kui 100C. Plastik talub kuni teatud teperatuurini kuumust.

Mis temperatuuril peaks sulatama vaha?
Vahasoojendajad on erinevad, mistõttu ei saa me kindlat soovitust anda. Soovitame pigem jälgida vaha konsistetsi. Soojendatud vaha peab olema paksu värvi või mee konsistentsiga. Kui võtta vaha spaatlile, siis sa pead olema võimeline seda keerutama käes kaks-kolm korda ilma, et vaha spaatlilt maha jookseks. Kui vaha tilgub spaatlilt maha, on see liiga kuum. Kui keerutamisel tekivad nn niidid, on vaha liiga külm. Kui oled algaja, siis alati testi vaha soojust enne kliendi nahale kandmist oma käe siseküljel.

Kas Harley Wax vahade puhul võin kasutada talki või tärklist?
Me ei soovita Harley Wax vahadega kasutada kumbagi, kuigi talk ja tärklis eemaldavad nahalt üleliigse niiskuse, Harley Wax on välja töötanud oma vahadele spetsiaalsed tooted nagu puhastustooniku, depilatsioonieelse õli ja depilatsioonijärgse õli.

Puhastustoonik ei puhasta üksnes nahka, vaid eemaldab nahalt mustuse, üleliigse rasu ja niiskuse. Ühtlasi tasakaalustab see naha pHd ning valmistab naha ette järgmiseks etapiks.

Kui kasutad depilatsiooniks kõva- või/ ja hübriidvaha, siis pead ühtlasi kasutusele võtma ka depilatsioonieelse õli, ilma milleta ei ole nende vahade eemaldamine nahalt võimalik. Depilatsioonieelne õli moodustab kaitsva barjääri vaha ja naha vahele, mille tulemusena väheneb valuaisting ning nahk saab enne vaha pealekandmist niisutatud.

Millises järjekorras peab kasutama depilatsiooni tooteid?
Harley Wax depilatsioonisüsteemis on kolm olulist toodet, mis tagavad ideaalse hoolduse.
Enne kõiki depilatsioonivahasid tuleb kasutada Harley Wax puhastustoonikut. See puhastab naha mustusest, rasust ja üleliigsest niiskusest. Ühtlasi tasakaalustab naha pH. Sisaldab kummeli-, lavendli-, ženšenni juure ja varemerohu juure ekstrakti.

Depilatsioonieelset õli tuleb kasutada siis, kui kasutusel on kõvavaha või hübriidvaha. See õli tekitab lipiidse barjääri naha ja vaha vahele. Vaha ei kleepu tugevalt nahale, vaid ümber karva. Tulemuseks on väiksem valuaisting ning tänu aaloe ekstraktile niisutatud nahk.

Depilatsiooni järel peaks kasutama Harley Wax depilatsioonijärgset õli, mis sisaldab teepuuõli ja lavendlit. Õli vähendab ärritust ja rahustab nahka ning vähendab võimalikku karvade sissekasvamist. Lisaks eemaldab õli võimalikud väikesed vahajäägid, kui neid peaks nahal olema.

Millised on võimalikud kohaletoimetamise viisid?
Üldiselt on Sul võimalik tellida kaup kohale SmartPostiga või tulla sellele ise kokkulepitud kohta järele. Suuremate koguste puhul, mis on Tallinnas või Harjumaal, toome kauba tasuta ise kohale. Kokkuleppel on võimalik tellida pakk ka Omniva pakiautomaati, kuid talvel, kui on külm ja suvel, kui on väga palav me seda ei soovita, kuna tooted võivad läbi külmuda või vastupidi, ülesse sulada, kuna vahade sulamisteperatuur on madal.

Kauba postitame tavaliselt pärast tellimuse estamist 24h-48h jooksul. Puhkepäevadel tellimust tehes toimub üldjuhul kauba postitamine sellele järgneval esimesel tööpäeval.

Kui kiiresti saan ma oma kauba kätte?
Üldiselt postitame kauba hiljemalt 24h jooksul pärast tellimuse tegemist. Kui teed tellimuse puhkepäeval või riigipühal, siis viime kauba posti puhkepäevale järgneva esimese tööpäeva jooksul. Sinuni peaks kaup jõudma hiljemalt 2-3 päeva jooksul

Kas mul on võimalik ise kaubale järele tulla?
Loomulikult. Lepime kokku ja saad oma kauba kätte.

Kas pakute ka tasuta tarnet?
Meil on aeg-ajalt kampaaniad, mis sisaldavad ka tasuta tarneid. Jälgi meid Facebookis või Instagramis.

Kas Harley Wax tooted on mõeldud ainult professionaalseks kasutamiseks?
Jah, kuna depilatsioon eeldab koolitust, oskuseid ja praktikat. Seda valesti tehes võivad tekkida tüsistused nagu verevalumid, põletused, naha vigastused.

Kuidas saan ma tellimuse eest maksta?
Aktsepteerime kõiki Eestis kehtivaid pangakaarte ning pangamakseid. Kui soovid tasuda kauba eest arvega, siis on ka see võimalik. Kauba saadame välja siis, kui raha on laekunud.

Soovin oma klientidele pakkuda depilatsiooni, kuid oskuseid napib. Kas pakute ka koolitust?
Jah, pakume nii baaskoolitust päris algajatele kui naiste brasiilia bikiini koolitust edasijõudnutele. Loe rohkem meie koolituste kohta siit.