Koolitused


Alles alustad ilumaailmas, soovid oma teenuste valikut laiendada?
Pakume koolitusi nii algajale kui edasijõudnutele. Valikus on:

* tootekoolitus
* depilatsiooni baaskoolitus
* naiste intiimpiirkonna depilatsiooni koolitus (sh brasiilia) edasijõudnutele

Harley Wax depilatsioonisüsteemi tootekoolitus
Planeeritud tootekoolitused toimuvad Tradehouse Tallinna või Tartu koolituskeskuse ruumides.  Kokkuleppel pakume tootekoolitust ka tellija ruumides. Koolitus sisaldab materjale. Koolituse käigus saab selgeks tootevalik ja millist toodet eelistada depilatsioonil. Samuti saab lähemalt tutvust teha tootevalikuga.
Koolituse maksumus:  Tradehouse ruumides 15 eurot/ koolitaja või koolitatava juures tasuta.

Depilatsiooni baaskoolitus
Depilatsiooni baaskoolituse puhul saab selgeks tootevalik ja vahade kasutamine erinevate piirkondade depilatsioonis. Koolituse lõppedes on olemas põhiteadmised depilatsiooni hügieenis, põhivõtted depilatsiooni tegemisel, näidustused ja vastunäidustused. Koolitusel osaleja teab, kuidas kasutada kõva- hübriid- ja potivaha, oskab läbi viia säärte, reite, kaenlaaluste, käte, näopiirkonna depilatsiooni. Baaskoolitus eeldab vähemalt kahe modelli olemasolu. Koolitusel osalejaid maksimaalselt 2 inimest. Depilatsiooni baaskoolitus toimub kokkuleppel kas koolitaja või koolitatava ruumides. Baaskoolituse edukalt läbinule Harley Wax tunnistus.
Koolituse maksumus: 95 eurot

Intiimpiirkonna (sh brasiilia) baaskoolitus edasijõudnutele

intiimpiirkonna koolitus on mõeldud pigem nendele, kellel on selged algteadmised depilatsioonist.  Tegemist on individuaalkoolitusega, millel osaleb koolitatav, koolitaja ja modell.
Intiimpiirkonna depilatsiooni koolituse puhul saab selgeks tootevalik, mida intiimpiirkonna depilatsioonis kasutada. Koolituse lõppedes on olemas põhiteadmised depilatsiooni hügieenis, põhivõtted depilatsiooni tegemisel, näidustused ja vastunäidustused. Koolitusel osaleja teab, kuidas kasutada kõva- hübriidvaha, oskab läbi viia intiimpiirkonna , sh brasiilia depilatsiooni. Koolitus eeldab vähemalt kahe modelli olemasolu. Intiimpiirkonna baaskoolitus toimub kokkuleppel kas koolitaja või koolitatava ruumides. Baaskoolituse edukalt läbinule Harley Wax tunnistus.
Koolituse maksumus: 90 eurot

Koolitaja:
Jane Lass-Keskküla
Harley Wax depilatsioonisüsteemi koolitaja, CIDESCO kosmeetik, med õde (tervishoiutöötajate registri nr  N14260)

Oled huvitatud koolitusest? Võta ühendust telefonil 5800 0012 või kirjuta jane@cosmeta.ee