Depilatsiooni vahadHarley Wax kõvavahad on mõeldud väiksematele ja tundlikumatele piirkondadele
nagu bikiini, kaenlaalused, näopiirkond. Vaha madal sulamistemperatuur tagab kliendile mugavuse ja täieliku rahulolu. Kõvavahad sisaldavad parimaid koostisaineid ja eeterlikke õlisid. Hetkel on valikus viis erinevat vahasegu, mis on pakendatud
1kg pakendisse.
NB! Kõvavaha puhul on võtmetooteks vahatamiseelne õli, mis loob kaitsebarjääri naha ja vaha vahele,
hoides ära naha venimise. Depilatsioon on kliendile meeldivam, valuaisting väheneb.

Harley Wax hübriidvaha sobib nendele, kes ei soovi salongis omada erinevat tüüpi vahasid, kuna hübriidvahaga on võimalik teostada kõiki depilatsioone sealhulgas näo piirkonna ja brasiilia bikiini depilatsooni. Vaha õigesti kasutamisel eemaldab see karvad alates 1mm.  Vaha sulab kiiresti madalal temperartuuril. Ei jäta nahka kleepuvaks. Hübriidvaha on saadaval kolme aroomiga. Vaha eemaldatakse nahalt ilma paberita.

Harley Wax traditsioonilised padrunvahad on mõeldud suuremate kehapiirkondade (käed, jalad, selg, rind) depilatsiooniks. Saadaval on kolm erinevat lõhnasegu. Vahade koostises on kasutatud parimaid koostisosi ja eeterlikke õlisid. Kui vaha kasutatakse õigesti, siis vaha eemaldab karvad alates 2mm. Kanda nahale võimalikult õhukese kihina. Padrunvahade nahalt eemaldamiseks tuleb kasutada vahapaberit. Ei jäta nahka kleepuvaks.

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.

Kõvavaha suvemarja 1kg

Kõvavaha lavendli 1kg

Hübriidvaha lavendli 1kg

Hübriidvaha asuleeni 1kg

Hübriidvaha suvemarja 1kg

Padrunvaha roosi 100ml

Padrunvaha kuldne 100ml