Harley Wax hübriidvahad


Harley Wax hübriidvaha
sobib nendele, kes ei soovi salongis omada erinevat tüüpi vahasid, kuna hübriidvahaga on võimalik teostada kõiki depilatsioone sealhulgas näo piirkonna ja brasiilia bikiini depilatsooni. Vaha õigesti kasutamisel eemaldab see karvad alates 1mm.  Vaha sulab kiiresti madalal temperartuuril. Ei jäta nahka kleepuvaks. Hübriidvaha on saadaval kahe aroomiga. Vaha eemaldatakse nahalt ilma paberita.

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.
HARLEY WAX HÜBRIIDVAHA LAVENDLIGA 1kg
Harley Wax lavendliga hübriidvaha on segu kõva ja purgivahast, mis annavad vahale edasi mõlema vaha parimad omadused. Vaha saab kanda nahale üliõhukese kihina, mis tähendab ilutegijale ökonoomsust. Hübriidvahas sisalduvad naturaalsed polümeerid tagavad vaha suurepärase elastsuse ja painduvuse. Vaha õigesti kasutamisel eemaldab see karvad alates 1mm. Vaha sulab kiiresti madalal temperartuuril. Vaha eemaldamiseks nahalt ei ole tarvis vahapaberit. Universaalne vaha, mis sobib kõikide piirkondade sh näo või Brasiilia bikiini depilatsiooniks. Ei jäta nahka kleepuvaks.
HIND: 26.60€
Lisa ostukorvi
HARLEY WAX HÜBRIIDVAHA ASULEENIGA 1kg
Harley Wax asuleeniga hübriidvaha on segu kõva ja purgivahast, mis annavad vahale edasi mõlema vaha parimad omadused. Vaha saab kanda nahale üliõhukese kihina, mis tähendab ilutegijale ökonoomsust. Hübriidvahas sisalduvad naturaalsed polümeerid tagavad vaha suurepärase elastsuse ja painduvuse. Vaha õigesti kasutamisel eemaldab see karvad alates 1mm. Vaha sulab kiiresti madalal temperartuuril. Vaha eemaldamiseks nahalt ei ole tarvis vahapaberit. Universaalne vaha, mis sobib kõikide piirkondade sh näo või Brasiilia bikiini depilatsiooniks. Ei jäta nahka kleepuvaks.
HIND: 26.60€
Lisa ostukorvi