Depilatsioon ei ole tänasel päeval enam see, mida peaks ebameeldiva kogemuse tõttu aina edasi lükkama. Täna on võimalik pakkuda klientidele hooldust, mis ei jäta mälusoppi traumat ja ka kõige skeptilisemad kliendid, kes on korra proovinud kvaliteetsete toodetega depilatsiooni, on üldiselt muutnud oma seisukohti ja tulevad hooldusesse tagasi. Kui alustad tööd Harley Wax depilatsioonisüsteemiga, siis leiad siit neli soovitust, millega peaksid kindlasti arvestama.

Tunne tooteid, mida kasutad
Igal tootel on kirjas, millised on põhilised koostisosad. Selleks, et oleksid enesekindel, küsi tootekoolitusi. Samuti uuri, kuidas tooteid õigesti kasutada. Erinevatel brändidel on erinevad tehnikad, mis toovad välja just selle toote parimad omadused. Pane tähele: tehnika, mis sobib ühele brändile ja annab suurepärase lõpptulemuse, ei pruugi sobida teisele brändile. Harley Wax depilatsioonisüsteemi puhul pakun toote- ja depilatsiooni baaskoolitusi Tradehouse koolituskeskustes (jälgi reklaami) ja ka kokkuleppel. Lisaks leiad põhilise info kodulehelt.

Ära hoia kokku kvaliteedilt
Paraku ei saa pakkuda esmaklassilist teenust ebakvaliteetsete toodetega. Kasuta alati kvaliteetseid depilatsiooni tooteid. Soovitan selleks meie Harley Wax depilatsioonisüsteemi, mis sisaldab endast kõike vajalikku, et depilatsioon õnnestuks ja klient tulemusega rahul oleks. Harley Wax tooted on spetsiaalselt välja töötatud professionaalidele, kuid kes ei pelga ise vahatamisega tegeleda, siis ka kodus kasutamiseks. Harley Wax vahadel on madal sulamistemperatuur. See tähendab, et vaha sulamiseks kulub vähem aega ja energiat ning vaha ei põleta pealekandmisel klienti. Harley Wax vahades on kasutatud naturaalseid koostisosi ja aroomiõlisid, mis on eriti head tundlikule nahale. Pea meeles, et tooted, mida kasutad oma kabinetis või salongis, annavad edasi kliendile signaali, kas teenuse pakkuja hoolib oma kliendist. Harley Wax vahad ei ole turu kõige soodsamad, kuid neid õigesti kasutades on toote enda kulu madal ja ühtlasi garanteerid kõrge klientide rahulolu

Kasuta depilatsioonil vahatamiseelset õli
Harley Wax kõva- ja hübriidvaha puhul on oluline kasutada vahatamiseelset õli, mis loob kaitsva barjääri kliendi naha ja vaha vahele. Sellisel juhul jääb vaha küll tugevalt karvade, kuid mitte naha külge ning vaha eemaldamisel ei rebita nahka, mis tekitab kliendile ebameeldiva valuaistingu. Jälgi, et vahatamiseelse õli koostisosad sobivad sinu kliendile. Siinkohal on hea jagada ühte väikest trikki. Kuigi vahatamiseelset õli kasutatakse kõva- ja hübriidvaha puhul, siis mina kasutan seda ka tavalise purgi- ja padrunvaha korral. Loomulikult mitte sellises koguses. Piisab vaid 2-3 tilgast mõlemale säärele. See tuleb korralikult nahka masseerida ja jäägid paberrätikuga kuivatada. Pärast seda on depilatsioon veel nahasõbralikum ja klient kiidab! Eriti oluline nende klientide puhul, kellel jalgadel olev nahk kipub kuivama.

Hooldus lõpeta vahatamisjärgse õliga
Selleks, et vähendada depilatsioonijärgset punetust, sissekasvanud karvu ja sügelust, kasuta depilatsioonijärgset õli. Vahatamisjärgne õli lõpetab depilatsiooni. See peab olema antiseptiliste ja põletikuvastase toimega. Hea vahatamisjärgne õli toidab pärast depilatsiooni korralikult nahka ja lõpetab hoolduse. Masseeri õli nahka ja eemalda liigne õli ühekordse paberiga. Ka siinkohal jagan väikest nippi: eriti hea tulemuse saad, kui segad väikese koguse õli aaloe geeliga ja kannad selle nahale.