Harley Wax purgi- ja padrunvahad


Harley Wax traditsioonilised purgivahad on mõeldud suuremate kehapiirkondade
(käed, jalad, selg, rind) depilatsiooniks. Saadaval on neli
erinevat lõhnasegu. Vahade koostises on kasutatud parimaid koostisosi ja eeterlikke õlisid. Kui vaha kasutatakse õigesti, siis vaha eemaldab karvad alates 2mm. Kanda nahale võimalikult õhukese kihina. Purgi- ja padrunvahade nahalt eemaldamiseks tuleb kasutada vahapaberit. Ei jäta nahka kleepuvaks.

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.

HARLEY WAX SUVEMARJA PURGIVAHA 500g
Suvemarja vaha on mõnusa marjase lõhnaga purgivaha. Vaha sisaldab vilgukivi, Micromicat, mis tagab koos puhastatud vaikudega pehme ja delikaatse tõmbe karvade eemaldamisel. Lisaks annab vilgukivi vahale kauni pärlmutrihelgi. Kanda nahale võimalikult õhukese kihina. Ei jäta nahka kleepuvaks. Kui vaha kasutatakse õigesti, siis vaha eemaldab karvad alates 2mm. Sobib suuremate pindade nagu käte, jalgade, selja, kõhu piirkonna depilatsiooniks. Vaha eemaldamiseks kasutada vahapaberit.
Läbi müüdud
HARLEY WAX SUVEMARJA PADRUNVAHA 100ml
Suvemarja vaha on mõnusa marjase lõhnaga padrunvaha. Vaha sisaldab vilgukivi, Micromicat, mis tagab koos puhastatud vaikudega pehme ja delikaatse tõmbe karvade eemaldamisel. Lisaks annab vilgukivi vahale kauni pärlmutrihelgi. Kanda nahale võimalikult õhukese kihina. Ei jäta nahka kleepuvaks. Kui vaha kasutatakse õigesti, siis vaha eemaldab karvad alates 2mm. Sobib suuremate pindade nagu käte, jalgade, selja, kõhu piirkonna depilatsiooniks. Vaha eemaldamiseks kasutada vahapaberit.
HIND: 2.85€
Lisa ostukorvi
HARLEY WAX ROOSI PURGIVAHA 500g
Delikaatne roosilõhnaga purgivaha. Sisaldab titaanium dioksiidi, mis annab vahale erilise pehmuse ja nahale kandmisel sileduse ning vähendab märgatavalt vaha nakkumist nahale. Seetõttu on vaha eemaldamine nahalt õrnem ja valuaisting väiksem. Põletikuvastase toimega, mistõttu sobib eriti hästi tundlikule, õhukesele ja/ või kuivale nahale või suvel, kui päikest on rohkem. Ei jäta nahka kleepuvaks. Kui vaha kasutatakse õigesti, siis vaha eemaldab karvad alates 2mm. Sobib käte, jalgade, selja, kõhu piirkonna depilatsiooniks. Vaha eemaldamiseks kasutada vahapaberit.
HIND: 13.30€
Läbi müüdud
HARLEY WAX ROOSI PADRUNVAHA 100ml
Delikaatse roosilõhnaga padrunvaha. Sisaldab titaanium dioksiidi, mis annab vahale erilise pehmuse ja nahale kandmisel sileduse ning vähendab märgatavalt vaha nakkumist nahale. Seetõttu on vaha eemaldamine nahalt õrnem ja valuaisting väiksem. Põletikuvastase toimega, mistõttu sobib eriti hästi tundlikule, õhukesele ja/ või kuivale nahale või suvel, kui päikest on rohkem. Ei jäta nahka kleepuvaks. Kui vaha kasutatakse õigesti, siis vaha eemaldab karvad alates 2mm. Sobib käte, jalgade, selja, kõhu piirkonna depilatsiooniks. Vaha eemaldamiseks kasutada vahapaberit.
HIND: 2.85€
Lisa ostukorvi
HARLEY WAX KULDNE PURGIVAHA 500ml
Kuldne purgivaha on spetsiaalselt välja töötatud väga tugevale karvale. Sobib ideaalselt meestele ja tugevale karvale. Vaha sisaldab vilgukivi, Micromicat, mis tagab koos puhastatud vaikudega pehme ja delikaatse tõmbe karvade eemaldamisel. Lisaks annab vilgukivi vahale kauni pärlmutrihelgi. Kanda nahale võimalikult õhukese kihina. Ei jäta nahka kleepuvaks. Kui vaha kasutatakse õigesti, siis vaha eemaldab karvad alates 2mm. Sobib käte, jalgade, selja, kõhu piirkonna depilatsiooniks. Vaha eemaldamiseks kasutada vahapaberit.
HIND: 13.30€
Läbi müüdud
HARLEY WAX KULDNE PADRUNVAHA 100ml
Kuldne padrunvaha on spetsiaalselt välja töötatud väga tugevale karvale. Sobib ideaalselt meestele. Vaha sisaldab vilgukivi, Micromicat, mis tagab koos puhastatud vaikudega pehme ja delikaatse tõmbe karvade eemaldamisel. Lisaks annab vilgukivi vahale kauni pärlmutrihelgi. Kanda nahale võimalikult õhukese kihina. Ei jäta nahka kleepuvaks. Kui vaha kasutatakse õigesti, siis vaha eemaldab karvad alates 2mm. Sobib käte, jalgade, selja, kõhu piirkonna depilatsiooniks. Vaha eemaldamiseks kasutada vahapaberit.
HIND: 2.85€
Lisa ostukorvi
HARLEY WAX TEEPUUÕLI PURGIVAHA 500g
Vaatamata sellele, et vahas on kasutatud teepuuõli, on see delikaatse ja õrna aroomiga. Sisaldab titaanium dioksiidi, mis annab vahale erilise pehmuse ja nahale kandmisel sileduse ning vähendab märgatavalt vaha nakkumist nahale. Seetõttu on vaha eemaldamine nahalt õrnem ja valuaisting väiksem. Põletikuvastase toimega, mistõttu sobib eriti hästi tundlikule, õhukesele ja/ või kuivale nahale või suvel, kui päikest on rohkem. Ei jäta nahka kleepuvaks. Kui vaha kasutatakse õigesti, siis vaha eemaldab karvad alates 2mm. Sobib käte, jalgade, selja, kõhu piirkonna depilatsiooniks. Vaha eemaldamiseks kasutada vahapaberit
Läbi müüdud