Harley Wax enne ja pärast tooted


Harley Wax depilatsiooni eelsed ja järeltooted on välja töötatud selliselt, et pakkuda kliendile täiuslikku ja komplekset teenust. Toodete koostised on tasakaalus ja sisaldavad rahustavaid koostisosi, sobitudes suurepäraselt kõikide Harley Wax vahadega. Tooted on pakendatud 500ml plastikpudelitesse. Mugavamaks kasutamiseks on võimalik juurde osta pump.

Tellimuse esitamiseks saada kiri info@cosmeta.ee.
Palun märgi tellimusse toote nimetus, kogus, millisesse SmartPosti pakiautomaati soovid kaupa ja kellele nimele soovid arvet.
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.

HARLEY WAX PUHASTUSVAHEND/ TOONIK 500ml
Harley Wax kaks ühes toodet kasutatakse kõikide vahade puhul. Puhastusvahend/ toonik tagab puhta, ettevalmistatud naha ükskõik millise depilatsiooni puhul. Sisaldab kummeli-, lavendli-, ženšenni juure ja varemerohu juure ekstrakti. Puhastab ja eemaldab naha oma rasu, tasakaalustab naha pH ja ahendab poore. On põletikuvastase ja rahustava toimega.

KASUTAMINE:
Kanna toonik vatipadjaga nahale ja puhasta nahk. Oota, kuni nahk on kuiv. Alles siis võid jätkata järgmise
depilatsiooni etapiga.
HIND: 14.80€
HARLEY WAX DEPILATSIOONIEELNE ÕLI 500ml
Harley Wax vahatamiseelset õli peab kasutama kõikide Harley Waxing kõva- või hübriidvahade puhul. Toode tagab, et depilatsioon ei oleks valulik ja naha ärritus pärast depilatsiooni võimalikult väike. Tänu sellele õlile ei kleepu vaha nahale, vaid karva külge. Vähendab sissekasvanud karvade hulka. Sisaldab aaloe ekstrakti.
KASUTAMINE:
Kanna väike kogus õli enne kõva- või hübriidvaha kasutamist vatipadjaga nahale ja masseeri kergelt nahka. Jätka depilatsiooni valitud vahaga.
NB! Kanna vahatamiseelset õli nahale iga kord, kui samast kohast toimub depilatsioon rohkem kui 2 korda.
HIND: 14.80€

HARLEY WAX VAHATAMISJÄRGNE ÕLI 500ml
Vahatamisjärgset õli on oluline toode vahatamise viimases etapis. See on mõeldud kasutamiseks pärast vaha eemaldamist nahalt. Õli vähendab naha ärritust, punetust ning karvade sissekasvamist. Sisaldab teepuuõli ja lavendlit. Teepuuõli vähendab desinfitseerib ja lavendel rahustab ning niisutab nahka.

KASUTAMINE: Kanna õli pärast depilatsiooni vatipadjaga või ilma nahale ja masseeri kergelt nahka.
HIND: 14.80€
HARLEY WAX AALOE GEEL 500ml
Aaloet sisaldav rahustav geel sobib kõikide depilatsioonide lõpetamiseks. Geel vähendab naha ärritust, punetust ja karvade sissekasvamist. Jahutab ja niisutab nahka. Sobib ka väga tundlikule nahale.

KASUTAMINE:  Kanna geel pärast depilatsiooni vatipadjaga või ilma nahale ja masseeri kergelt nahka.
HIND: 16€ (ei ole saadaval)


PUMP 500ml HOOLDUSTOODETELE
Pump sobitub Harley Wax vahatamiseelsete ja -järgsetele 500ml hooldustoodete pudelitele.
HIND: 1.20€